Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Kwalifikacja wstępna przyspieszona – kurs ekspres – edycja 10

10 grudnia, 2021 - 31 stycznia, 2022

2500PLN
kwalifikacja wstępna przyspieszona kurs ekspres

czytaj opinie

Kwalifikacja wstępna przyspieszona na przewóz rzeczy lub osób – kurs ekspres 

Nie czekaj jak braknie miejsc

Zapisz się online

Opis szkolenia


Rozpoczęcie kursu – data uzależniona od zgłoszenia odpowiedniej ilości uczestników. Przewidywany termin rozpoczęcia – 15.12.2021

Miejsce szkolenia: Ośrodek Szkolenia ATUT przy ul. Borelowskiego 11 w Nowym Sączu

Czytaj więcej o kwalifikacji wstępnej przyspieszone

Jak uzyskać świadectwo kwalifikacji zawodowej kierowcy? Instrukcja krok po kroku

UWAGA

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja, ilość miejsc na kursie ograniczona. Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie wpłaty zaliczkowej w wysokości minimum 500 zł

znak I pomocy
Badania lekarskie i psychologiczne do zawodu kierowcy

Przed rozpoczęciem szkolenia konieczne jest wykonanie badania lekarskiego i psychologicznego (w celu stwierdzenia braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy) oraz okazanie ich w biurze ATUT najpóźniej do dnia rozpoczęcia szkolenia.

Badania lekarskie i psychologiczne do zawodu kierowcy można wykonać w budynku Ośrodka „ATUT” przy ul. Borelowskiego 11 w Nowym Saczu – umów wizytę tel. 735-004-952

Po ukończeniu kursu i zaliczeniu egzaminu państwowego uczestnik uzyska świadectwo kwalifikacji zawodowej kierowcy. Dokument ten wraz z badaniami lekarskimi i psychologicznymi kierowca musi dostarczyć do Wydziału Komunikacji w celu otrzymania kodu 95 w prawo jazdy.

Plan szkolenia


Teoria około 5 tygodni – wykład 4 razy w tygodniu,

Praktyka około 1- 2 tygodni  (czas trwania uzależniony od wielkości grupy)

Podany plan oraz harmonogram szkolenia może ulec niewielkim modyfikacjom. Uczestnik w dniu rozpoczęcia kursu otrzymuje obowiązujący harmonogram.

Harmonogram szkolenia


Część podstawowa

Część specjalistyczna

Zajęcia teoretyczne

Zajęcia praktyczne

Prowadzący szkolenie 

 • Lebda Przemysław
 • Urban Ewa
 • Chochorowski Kazimierz
 • Słaby Maria
 • Szmit Krzysztof
 • Golonka Bogdan

Poznaj naszych wykładowców

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
tel. 604 372 767

Co otrzymasz w cenie szkolenia


 • 130 godzin zajęć teoretycznych prowadzonych przez doświadczonych wykładowców;

 • 8 godzin zajęć praktycznych doskonalących technikę jazdy;

 • 1 godzinę zajęć z wykorzystaniem urządzenia technicznego do symulowania jazdy w warunkach specjalnych (zajęcia realizowane w Nowym Sączu, bez konieczności dojazdu na płytę poślizgową);

 • materiały szkoleniowe – książka, testy przygotowujące do egzaminu państwowego oraz link z dodatkowymi materiałami;

 • materiały piśmiennicze (notatnik, długopis);

 • pyszną kawę w czasie przerwy;

 • certyfikat uczestnictwa w szkoleniu;

 • po zdanym egzaminie państwowym świadectwo kwalifikacji zawodowej;

 • koszt pierwszego egzaminu państwowego.

Nie czekaj jak braknie miejsc

Zapisz się online

  Opinie uczestników poprzednich edycji szkolenia


„Zdecydowanie polecam. Do tej pory zrobiłem dwa kursy w tym ośrodku. Pierwszy to kwalifikacja na przewóz rzeczy. Dogodne godziny wykładów, wykładowcy z dużą wiedzą i doświadczeniem, doskonała atmosfera. Drugi kurs to prawo jazdy kat. C. Jeździłem z Panem Stanisławem Lebdą. Uczy nie tylko jak zdać, ale jak bezpiecznie i pewnie jeździć po kursie. Zawsze opanowany i chętny do dzielenia się swoją wiedzą. Niebawem zaczynam kurs kat. C+E i oczywiście też wybrałem ATUT 😃”

Damian Włodarczyk

„Bardzo polecam szkolenia w tej firmie. Profesjonalnie, rzeczowo, bardzo miła atmosfera i ciekawe wykłady. Nawet mnie jako kobietę kurs na kwalifikację zainteresował 😁dziękuję.”

Iwona Wojnar

„Polecam ośrodek i szkolenie. Wszystko ładnie, sprawnie i przyjemnie. Do egzaminu praktycznego z kat C przygotowania z Panem instruktorem Bogdanem Golonką. Po tym kursie można egzaminować egzaminatora a nie On nas:)) Egzamin kat. C oczywiście zaliczony z 1-szym razem. Kurs kwalifikacji zawodowej także pełen profesjonalizm i zaangażowanie wykładowców. Podziękowania dla wszystkich. Szczególnie dla Pani Ewy. Pozdrawiam. Egzamin kwalifikacji zawodowych oczywiście po tak profesjonalnym przygotowaniu nie może pojść źle. ( grupa 24 osoby) procent wyników pozytywnych to 99%. Jeszcze raz pozdrowienia dla całego Teamu Atut. POLECAM !!!..”

Marcin Łoboz

„Polecam. Robiłem prawo jazdy kat. C i kwalifikacje , b.dobre przygotowanie wykładowców do zajęć.Jeśli chodzi o jazdy kat.C polecam Pana Staszka:-)”

Dawid Biskup

„Najlepsza szkoła jazdy zarówno na kategorie D jak i C świetnie prowadzone wykłady do kwalifikacji super kontakt zarówno z instruktorem jak i wykładowcami polecam na 110%”

Martyna Kwiatek

„Polecam. Miła obsługa Pań w biurze kwalifikacja wstępna kat. D instruktorzy bardzo rzeczowi i kompetentni a instruktor kat. D Pan Grzegorz super zaangażowany doświadczony i bardzo grzeczny pozdrawiam”

Wojciech Pyrdoł

„Miła atmosfera i super wykładowcy. Kwalifikacja jak i kurs na prawo jazdy szybko fajnie i konkretnie. Zdecydowanie polecam ten ośrodek 🙂 kat D z Panem Jackiem czy C+E z Panem Zygmuntem to świetne szkolenie i bardzo miła atmosfera. Oczekiwania spełnione w stu procentach!”

Maciej Pudło

„Szkolenie na Kwp profesjonalne bardzo dobrze prowadzone wykłady kadra wykładowców na najwyższym poziomie jak i kurs na prawo jazdy kat d bez zastrzeżeń bardzo miła atmosfera bardzo polecam wszystkim ten ośrodek szkolenia”

Dariusz Gonciarz

FAQ – Najczęściej zadawane pytania


Jak się zarejestrować i zapłacić za szkolenie?

Miejsce na szkoleniu i badaniach można zarezerwować telefonicznie 604 372 767.
Przed rozpoczęciem kursu należy jednak zarejestrować się korzystając z formularza online lub zgłosić się do biura Ośrodka Szkolenia ATUT przy ul. Borelowskiego 11 w Nowym Sączu (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00).

Szkolenie można opłacić przelewem lub w biurze OSK ATUT gotówką lub kartą płatniczą.
Numer konta bankowego:
P.H.U. „ATUT” Michał Michalik, 33-300 Nowy Sącz, ul. Borelowskiego 11
PKO BP   26 1020 3453 0000 8702 0059 0109
Potrzebujesz fakturę VAT zamiast paragonu? Dopisz w tytule przelewu „Faktura VAT”.

Kiedy mija termin zapisu?

Ilość miejsc na szkoleniu jest ograniczona, dlatego zalecamy zarejestrować się na kurs jak najszybciej.

Co ile lat trzeba odnawiać uprawnienia kierowcy zawodowego?

Świadectwo kwalifikacji zawodowej kierowcy jest zawsze ważne 5 lat od daty wystawienia, ale aby sprawdzić ważność uprawnień kierowcy zawodowego należy wziąć pod uwagę również ważność badań lekarskich i psychologicznych. 
Ważność uprawnień kierowcy jest podana w prawo jazdy w pozycji 11 i 12 przy poszczególnych kategoriach uprawnień.

Ile kosztuje odnowienie kwalifikacji kierowcy oraz szkolenie okresowe?

Odnowienie uprawnień kierowcy zawodowego w Ośrodku Szkolenia ATUT za cały komplet kosztuje 830 zł.
Na cenę składa się koszt szkolenia okresowego 500 zł oraz wykonania kompletu badań lekarskich i psychologicznych 330 zł.
Uczestnik kursu nie ma obowiązku wykupienia kompletu usługi w naszym ośrodku. Oznacza to, że  badania do zawodu można wykonać w dowolnej Przychodni Medycyny Pracy.


 

Zapisz się online już dziś

Wypełnij poniższy formularz w celu zapisania się na szkolenie


Który kurs wybrać? Sprawdź tutaj - Ankieta

Co zrobić, aby uzyskać świadectwo kwalifikacji zawodowej kierowcy? Sprawdź tutaj - Sześć kroków do uzyskania uprawnień
Warunkiem rozpoczęcia szkolenia jest dostarczenie nr PKZ, który otrzymasz w Wydziale Komunikacji
Badania potwierdzające braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy
1. Ośrodek ATUT zobowiązuje się do przeszkolenia Kursanta w zakresie wyżej wskazanego kursu kwalifikacyjnego zgodnie z regulacjami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 25 marca 2022 r. w sprawie szkolenia i egzaminowania kierowców wykonujących przewóz drogowy (Dz.U. 2022 poz. 739 z późn. zm.). Dysponuje niezbędną kadrą, sprzętem, infrastrukturą do przeprowadzenia szkolenia.
2. Oświadczam, że spełniam warunki, o których mowa w art. 39 b ust. 1 ustawy z dnia z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. 2001 Nr 125 poz. 1371 z póź. zm.) - wyjaśnianie na odwrocie.
3. Oświadczam, że zapoznałem się z Programem kursu i Regulaminem Szkolenia oraz zobowiązuję się do przestrzegania regulaminu.
4. Kursant zobowiązuje się do niezwłocznego poinformowania PHU ATUT w przypadku orzeczenia zakazu prowadzenia pojazdów wobec Kursanta lub wystąpienia innych okoliczności jej dotyczących, które w konsekwencji uniemożliwiają prowadzenie dalszego szkolenia. Kursant zobowiązuje się również do terminowego uczęszczania na zaplanowane zajęcia oraz do odbywania zajęć w pełni sprawności psychomotorycznej tzn. nie będzie znajdować się pod wpływem alkoholu i innych środków działających podobnie do alkoholu (narkotyków, leków, dopalaczy itp.).
5. Kursant zobowiązuje się wyżej wymienioną kwotę uregulować przed rozpoczęciem szkolenia lub dokonywać wpłat w nieoprocentowanych ratach z tym, że wymagana jest wpłata zawsze z góry za zaplanowane godziny. Przy czym całkowita wpłata winna być wpłacona nie później niż trzy miesiące od momentu zapisu na kurs. W przypadku przedłużenia terminu szkolenia cena kursu zostanie zaktualizowania wg aktualnego cennika.
6. Zapisując się na kurs przyjmuję do wiadomości, że wpłaconych kwot na szkolenie ATUT nie zwraca i nie będę wnosić z tego tytułu żadnych roszczeń.
7. Powierzone dane osobowe będą przekazywane Wojewodzie Małopolskiemu oraz uprawnionej firmie w celu realizacji zajęć praktycznych w warunkach specjalnych lub na symulatorze jazdy oraz będą przechowywane przez 5 lat.
8. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, wyrażam zgodę i akceptuję klauzurę informacyjną -zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) z której treścią zapoznałem się.
9. Niniejsza ankieta stanowi umowę pomiędzy uczestnikiem kursu a P.H.U. ATUT Michał Michalik

Wyjaśnienie - Art. 39b ustawy o transporcie drogowym
Do uzyskania kwalifikacji może przystąpić osoba posiadająca profil kierowcy zawodowego, o którym mowa w art. 2 pkt 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami, zwany dalej „profilem kierowcy zawodowego”, niemająca przeciwwskazań zdrowotnych i psychologicznych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy, która:
1) zapoznała się z programem odpowiedniej kwalifikacji;
2) na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej:
a) przebywa co najmniej 185 dni w roku ze względu na więzi osobiste lub zawodowe albo
b) studiuje od co najmniej sześciu miesięcy i przedstawi zaświadczenie potwierdzające ten fakt lub
3) nie jest obywatelem państwa członkowskiego Unii Europejskiej, mająca zamiar wykonywać przewozy na rzecz podmiotu mającego siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Szczegóły

Początek:
10 grudnia, 2021
Koniec:
31 stycznia, 2022
Koszt:
2500PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://atutsacz.pl/szkolenia/kursy-zawodowe/swiadectwo-kwalifikacji-zawodowej/kwalifikacja-wstepna-przyspieszona/

Organizator

Ośrodek Szkolenia ATUT
Telefon:
604 372 767
Adres e-mail:
biuro@atutsacz.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Szkolenia „ATUT” Michał Michalik
Marcina Borelowskiego 11, wejście od Stanisława Szczepanowskiego 11
Nowy Sącz, Małopolska 33-300 Poland
+ Google Map
Telefon:
604 372 767
Ustawienia Cookies
Używamy plików cookies, aby ulepszyć wrażenia i funkcjonalność naszej witryny. Możesz zablokować lub usunąć cookies z poziomu ustawień swojej przeglądarki. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź Polityka prywatności
Youtube
Zgoda na wyświetlanie treści: Youtube
Vimeo
Zgoda na wyświetlanie treści: Vimeo
Google Maps
Zgoda na wyświetlanie treści: Google