Wybierz kategorię:

Zapisz się na kurs już dziś!

Zadzwoń!

Kursy na prawo jazdy

(18) 442-03-34
787 695 415

Nowy Sącz
ul. Długosza 73

poniedziałek - piątek:
8:00 - 16:00

Powiększ mapę

Kursy zawodowe

(18) 442-28-99
795 122 033
604 372 767

Nowy Sącz
ul. Borelowskiego 11

poniedziałek - piątek:
8:00 - 16:00

Powiększ mapę

Oddział Nowy Targ

(18) 264-89-53

Nowy Targ
Al. Tysiąclecia 37

poniedziałek - piątek:
11:00 - 17:00

Powiększ mapę

Kursy i szkolenia:


Przewóz rzeczy lub osób
Kwalifikacja wstępna
Szkolenia okresowe
ADR – przewóz materiałów niebezpiecznych
Operator suwnicy, wciągarek, podestów ruchomych
Operator wózka widłowego
Szkolenia dla firm transportowych i kierowców
Certyfikat Kompetencji Zawodowych
Kurs na instruktora nauki jazdy wszystkich kategorii warsztaty-instruktorow-nauki-jazdy.php
Warsztaty dla instruktorów nauki jazdy
Kurs obsługi stacji paliw (LPG)
Uprawnienia energetyczne

Kursy prawa jazdy:

A, A1, A2, AM
B
B+E
C
C+E
D

O firmie ATUT


Witaj na stronie internetowej P.H.U. „ATUT” Michał Michalik.

Zanim podejmiesz decyzję o skorzystaniu z szerokiej oferty naszej firmy, chcielibyśmy zapoznać Cię z jej historią, osiągnięciami i posiadanym zapleczem technicznym. Warto bowiem wiedzieć w czyje ręce oddajemy swój czas i pieniądze, i co możemy uzyskać w zamian.

Jesteśmy po to, by Ci służyć i jak najlepiej przygotować do wykonywania zawodu i pracy na danym stanowisku. Znajdziesz tu informacje na temat interesującej Cię dziedziny szkolenia, informacji merytorycznej - krótkiej i wyczerpującej, ceny i terminu szkolenia, posiadanego zaplecza technicznego i samochodów używanych do nauki jazdy.

Trochę historii

Działalność szkoleniową jako P.H.U. „ATUT” rozpoczęliśmy już w 1991 r. na terenie powiatu nowotarskiego by w kolejnych latach rozwinąć ją o powiaty: nowosądecki, limanowski, a nawet - w zakresie kursów zawodowych - bocheński i brzeski.

Firma P.H.U. „ATUT” potencjalnemu klientowi kojarzy się z kursami dla kandydatów na kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy. I słusznie, ponieważ tą tradycją słyniemy od początku działania naszej firmy.

Mamy Akredytację

Jako jeden z niewielu ośrodków szkoleniowych na obsługiwanym rynku, szkolimy kandydatów na kierowców wszystkich kategorii i posiadamy Akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty na wszystkie prowadzone przez nas kursy, w tym kursy nauki jazdy. Akredytacja Kuratora Oświaty i to na 15 rodzajów prowadzonych szkoleń wymaga spełnienia przez podmiot jej podlegający wielu warunków zarówno pod kątem zaplecza technicznego /sale wykładowe, węzły sanitarne, sprzęt dydaktyczny, wyposażenie, bhp/ jak i  merytorycznego /programy szkoleniowe, kadra wykładowców  itd./.

Kursy prawa jazdy wszystkich kategorii
Inne kursy i szkolenia

Atut jako SUPER-OŚRODEK

Uzyskaliśmy tytuł SUPER OŚRODKA w zakresie szkolenia kandydatów na kierowców. SUPER OŚRODEK to nie jakaś tam nowa nazwa, to - w rozumieniu przepisów prawa w zakresie szkolenia kandydatów na kierowców - Ośrodek o wysokim standardzie technicznym. Oznacza to m.in. wszystkie samochody oraz 4 rodzaje motocykli do nauki jazdy nie starsze niż 5 lat, plac manewrowy o odpowiednich wymiarach, kadra instruktorów o odpowiednim przygotowaniu merytorycznym i stażu pracy.

Szkolenia zawodowe

W 2004 r. do katalogu prowadzonych przez nas szkoleń dołączyliśmy szkolenia zawodowe. Można u nas uzyskać uprawnienia: Operatora wózka widłowego, Operatora Żurawia Przeładunkowego, Operatora Podestu Ruchomego, Suwnic i Elektrowciągów rożnych rodzajów, Uprawnienia Energetyczne różnych grup, Obsługi zbiorników paliw LPG i inne.

ADR – przewóz materiałów niebezpiecznych
Operator suwnicy, wciągarek, podestów ruchomych, żurawi warsztatowych
Operator wózka widłowego
Kurs obsługi stacji paliw (LPG)
Uprawnienia energetyczne

Badania lekarskie i psychologiczne

W budynku ośrodka ATUT przy ul. Borelowskiego 11 w Nowym Sączu możesz liczyć na kompleksową usługę, to jest wykonać badania lekarskie i psychologiczne do kursu prawa jazdy, do zawodu kierowcy, operatora i inne.

Więcej informacji na stronie www.atutmedican.pl.

Rejestracja:
tel. +48 18 444 12 10, kom. +48 735 004 952.

Szerokie uprawnienia

Jesteśmy wpisani do Rejestru Wojewody Małopolskiego jako Ośrodek uprawniony do szkolenia kierowców do wykonywania zawodu w zakresie szkoleń Kwalifikacji Wstępnej, Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej, Kwalifikacji Wstępnej Uzupełniającej i Szkoleń Okresowych, zwanych przez kierowców zawodowych Szkoleniami na Przewóz Osób i Rzeczy.

Przewóz rzeczy lub osób
Kwalifikacja wstępna
Szkolenia okresowe

Chcesz uzyskać licencję Przewoźnika Transportu Drogowego rzeczy lub osób?
Zapraszamy na szkolenia przygotowujące do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika.

Szkolenia dla firm transportowych
Certyfikat Kompetencji Zawodowych
Kurs na instruktora nauki jazdy wszystkich kategorii

Oferujemy bardzo szeroki zakres szkoleń  po realnych cenach gwarantujących jakość szkolenia, właściwą ilość „wyjeżdżonych godzin” i godzin szkolenia teoretycznego na sprzęcie takim jaki posiada Ośrodek Egzaminacyjny: samochody osobowe, motocykle, samochody ciężarowe.

Pamiętaj! Niska cena to ostatnie kryterium wyboru oferty szkoleniowej, szczególnie w odniesieniu do nowych zasad egzaminowania w zakresie kursów nauki jazdy. W szkoleniach kierowców "tanio" to nie znaczy dobrze i rzetelnie. Za „atrakcyjną cenę" nie uzyskacie Państwo właściwego przygotowania do zdania egzaminu, a każda poprawka czy dodatkowe jazdy to dodatkowe koszty, które często znacznie podnoszą „niską” cenę wyjściową.

Jeśli szkolisz się u nas kompleksowo, zawsze masz możliwość uzyskania znacznej obniżki ceny kursów.

Zapraszamy serdecznie do udziału w organizowanych przez nas szkoleniach na terenie Nowego Sącza do głównej siedziby przy ul. Borelowskiego 11, oddziału przy ul. Długosza 37 oraz do oddziału w Nowym Targu przy al. Tysiąclecia 73.

Kontakt:

Oddział Nowy Sącz

Oddział Nowy Targ


Serdecznie zapraszam
Michał Michalik - Właściciel

Oferta szkoleniowa

Wynajem

Informacje

Kontakt

Copyrights © 2013 - P.H.U. ATUT Michał Michalik | webmaster